Kategorie
Home Zdraví, kosmetika Zdravotní pomůcky FIXAČNÍ POLOHOVACÍ POMŮCKA P2 M
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

FIXAČNÍ POLOHOVACÍ POMŮCKA P2 M

Celá ČR
29. 8. 2021 - 19:12
17 777 Kč
Prodávající

Popis

Tato rehabilitační polohovací pomůcka je určená především dětem a dospělým s autismem, ADHD syndromem a DMO, využívá působení tlaku k přesměrování energie k polohování a protahování šlach a svalů, stimulaci smyslů , zklidnění a imobilizaci uživatele, zamezení nežádoucí manipulace s (dalšími) pomůckami, zamezení sebepoškozování, dodržení hygienických rozestupů a usnadnění činnosti pečovatele.

Pomůcka umožňuje pečovateli současně aplikovat různou intenzitu měkkého tlaku na několik (dle modelu) samostatných oblastí těla. Pomůcka je navržena tak, aby s ní nemohl uživatel sám manipulovat a opustit ji.

Minimální doba užití je 20 - 30 minut, tuto dobu lze postupně zvyšovat. Někteří uživatelé tráví v pomůcce několik hodin. Je to individuálně závislé na potřebě uživatele a pečovatele.

Využití najde pomůcka v domácnostech, ústavech sociální péče, denních stacionářích, pobytových i školských zařízeních, léčebnách a nemocnicích. Užití i údržba jsou snadné.

Při aplikaci pomůcky je důrazně doporučeno použití inkontinenčních pomůcek (pleny, podložky).

Uživatel musí být po celou dobu užití pomůcky pod dozorem poučené osoby.Vlastnosti:

Několik základních samostatně nastavitelných dílů podél celého těla, umožňuje měnit rozsah tlaku po celém těle.

Produkt je lehký, přenosný a sklopný na polovinu své délky pro snadné skladování. Uživatelé nemohou sami uvolnit popruhy, pokud je zapnete. Pomůcka zahrnuje nastavitelné pásy a polstrované ramenní popruhy nebo fixační vestu /dle modelu), polštář ve tvaru podkovy pro větší bezpečnost a fixování hlavy při ležení v poloze na zádech. Snadné použití, čištění, přizpůsobení uchycení dle potřeby. Vyrobeno z pohodlných, voděodolných materiálů (dle vybrané varianty), které jsou ošetřeny antibakteriálními látkami.

Lze kombinovat s jinými polohovacími, fixačními a ochrannými pomůckami. Doporučené při aplikaci pomůcky použít inkontinenční pomůcky.

FIXAČNÍ POLOHOVACÍ POMŮCKA P2 M

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jan Peřina
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!