Kategorie
Home Zdraví, kosmetika Zdravotní pomůcky Naslouchátko AXON D-322 PROFI digitální + druhé zdarma

Naslouchátko AXON D-322 PROFI digitální + druhé zdarma

Celá ČR
18. 3. 2023 - 20:21
1 100 Kč
Prodávající

Popis

Naslouchátko je nové v záruce, má univerzální tvar pro obě uši. Zvuk se zpracovává digitálně, takže věrohodně uslyšíte každý hlas. Obejdete se bez neustálého dokupování baterií – naslouchátko rychle nabijete na počítači nebo přes přiložený adaptér v zásuvce. Veškeré vybavení je součástí balení.

Šum snížíte na minimum.
Spolu s přístrojem obdržíte i čtyři velikosti silikonových špuntů. Bude vám tedy v uchu dobře držet – stačí jen vybrat ten správný. Když se ocitnete na rušném místě, tlačítkem snadno přepnete na jeden ze dvou režimů pro snížení šumu. Naslouchátko vydrží v chodu až 30 hodin, zhruba 4 hodiny mu trvá, než se nabije.

K naslouchátku připojte nožku a na ni navlečte správnou velikost špuntu. Pak si vypnuté a zeslabené naslouchátko nasaďte. Když vám dobře sedí, zapněte ho a pomalu laďte hlasitost do míry, která vám vyhovuje nejvíc.

Snadné ovládání.
Naslouchátko má tři tlačítka, každé z nich má svou vlastní funkci. Posuvným tlačítkem ho zapnete nebo vypnete. Dvojité tlačítko slouží pro ovládání hlasitosti. Třetí, nejmenší tlačítko vám umožní přepínat mezi běžným režimem a režimy pro mírné a silnější snížení šumu.

V balení: Naslouchátko, náhradní nožka, čtyři velikosti silikonových špuntů, nabíjecí stojánek s adaptérem do zásuvky, český návod k použití.

Sluchátko nastavíte až na hlasitost 132 ± 3 dB, okolní zvuky zesílíte až o 50 ± 5 dB, frevence 450–3000 Hz, tři režimy: jeden normální a dva pro snížení šumu,
nabíjí se 4 hodiny, nabité vydrží 30 hodin. Jedná se o nejlepší model naslouchátka AXON.

DÁREK: Přiložím zdarma nepoužité a plně funkční analogové naslouchátko Sanitas SHA 15, které zesiluje hlasitost všech zvuků v uzavřených prostorách i venku až o 40 dB. Maximální hlasitost naslouchátka Sanitas je 128 dB.
Přístroj v originálním balení s baterií, cestovním pouzdrem a krytkami do uší ve třech velikostech.

Osobní odběr v Plzni se slevou 100 Kč nebo zašlu, poštovné zdrarma.

e-mail: jotros@email.cz Tel: 777702277

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
571185622923585340
1 100 Kč
Prodávající

Naslouchátko AXON D-322 PROFI digitální + druhé zdarma

Zavřít Zavřít
Prodávající
Josef
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!