Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Záněty moč.cest a měchýře....

Cena:

neuvedeno

Popis:

Tibetsko-čínská medicína......

**************************************

Trápení se zánětem močových cest a močového měchýře....

Na podbříšek lepit náplast -Teo Gao na močový měchýř-čím chroničtější-tím jemněji léčit,takže lepit slabý proužek a postupně prodlužovat i dobu působení.

Bal.2 ks

***************************************

Zároveň používat vložky-jemná péče-vložka působí 24 hodin.

Měkká vrchní vrstva z přírodního materiálu okamžitě propouští vlhkost dovnitř, poskytuje dlouhotrvající pocit svěžesti a pohodlí. Vnitřní fytonáplň je napuštěna přírodními výtažky, které pomáhají ničit bakterie a mají močopudný účinek. Široký lepící základ zajišťuje vynikající fixaci na vložky na prádle. Doporučuje se pro každodenní použití, poskytuje ochranu a pohodlí každý den.

bal. -1ks

cena- 48kč

Složení vložek-

....Jemná péče - * alunit (zabraňuje vzniku bakterií způsobující zápach) * andělika (močopudné, obnovuje hormonální rovnováhu) * bornejský kafr a jerlín japonský (antibakteriální, protizánětlivé učinky) * chryzantéma (antimikrobiální, zvyšuje obranné vlastnosti pokožky) * zimolez japonský (obnovuje rovnováhu mikroflóry, močopudné a protizánětlivé účinky) * gardénie jasmínová (antiseptické účinky) * pampeliška (imunita, snižuje zánět) * máta (ochlazuje, tlumí bolest).

*********************************************

V případě problému mě kontaktujte,pomohu Vám vyřídit -slevu.

Zdeňka Soldátová

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13060724

Počet zhlédnutí:

58 195x

Zhlédnutí detailu:

2 208x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 731 inzerátů