Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

DOLCE & GABBANA D&G Light Blue Swimming in Lipari

Cena:

199 Kč

Popis:

DOLCE & GABBANA D&G Light Blue Swimming in Lipari - toaletní voda

Nové, nepoužité, preferujeme jinou značku

100% originál, ručím vrácením peněz!

Složení a popis

Hlava : grapefruit, mořská sůl

Srdce : mandarinka, rozmarýn

Základ : ambra, dřevité tóny, pižmo

Na léto 2015 připravil módní dům Dolce&Gabbana limitovanou edici oblíbeného parfému Light Blue Pour Homme. Pánská verze je osvěžující vodní vůně inspirovaná Středozemním mořem s akordy mořské soli umocněnými svěžestí grapfruitu. Swimming in Lipari zachycuje oslnivou osobnost vůně, k obrazu bílých, písčitých pláží v Acquacalda.

Značku založili roku 1985 dva italští návrháři Domenico Dolce a Stefano Gabanny, kteří se zaměřili na výrobu luxusního zboží, které drží a udává krok ve světě módy. Logo objevující se na jejich výrobcích tvoří zkratka značky Dolce & Gabbana. Svou první přehlídku uspořádali v roce 1986, kde předvedli kolekci dámské módy. Kromě velmi úspěšné dámské řady v roce 1996 představili také pánskou řadu a kolekci džín. S postupem času přibývaly kolekce spodního prádla, bot, plavek, hodinek a další série dámských i pánských parfémů. Vůně od značky Dolce & Gabbana jsou oblíbené a nezklamou.

Testr vialka, Eau de Toilette

Made in UK

0.06 US fl.oz.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11291084

Počet zhlédnutí:

65 772x

Zhlédnutí detailu:

1 259x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 512 inzerátů