DOLCE & GABBANA D&G The one Gentleman For Men - EdT

Cena:

199 Kč

Popis:

DOLCE & GABBANA D&G The one Gentleman For Men - toaletní voda

Nové, nepoužité, preferujeme jinou značku

100% originál, ručím vrácením peněz!

Složení a popis

Hlava - grapefruit, pepř

Srdce - levandule, fenykl, kardamon

Základ - pačuli, vanilka

Vůně The One Gentleman For Men je ztělesněnou poctou modernímu gentlemanovi. Vůně míří k modernímu, sympatickému muži, který i přes svou moderní eleganci ctí tradice, je galantní a dovede zkrotit své instinkty ve prospěch ušlechtilé a kultivované lehkosti, aniž by působil v hektické současnosti nepřirozeně. Vůně je radostí a potěšením pro každého znalce vůní.

The One Gentleman For Men na sebe upoutává pozornost pikantně osvěžujícím nástupem složeným ze šťavnatého grapefruitu a špetky čerstvě umletého pepře. Následuje zjemnění v podobě čisté nóty levandule doplněné delikátním akcentem fenyklu a kardamonu. Závěr se nese ve znamení smyslného pačuli ovinutého jemně svůdným akordem vanilky.

Flakon je rafinovaným solitérem, který podtrhuje osobitost muže, jenž si jej zvolí: je luxusní, ale přitom není prvoplánově nápadný. Jeho šedomodré „tělo“ korunuje bronzový uzávěr a dojem umocňuje i krabička v odstínu nebe před bouří.

Na trh byla uvedena v roce 2010.

Značku založili roku 1985 dva italští návrháři Domenico Dolce a Stefano Gabanny, kteří se zaměřili na výrobu luxusního zboží, které drží a udává krok ve světě módy. Logo objevující se na jejich výrobcích tvoří zkratka značky Dolce & Gabbana. Svou první přehlídku uspořádali v roce 1986, kde předvedli kolekci dámské módy. Kromě velmi úspěšné dámské řady v roce 1996 představili také pánskou řadu a kolekci džín. S postupem času přibývaly kolekce spodního prádla, bot, plavek, hodinek a další série dámských i pánských parfémů. Vůně od značky Dolce & Gabbana jsou oblíbené a nezklamou.

Testr vialka, Eau de Toilette

Made in UK

0.06 US fl.oz.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11290799

Počet zhlédnutí:

63 585x

Zhlédnutí detailu:

1 264x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 045 465 inzerátů