Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Valentino Very Ete – parfémovaná voda Nové, nepoužité

Cena:

199 Kč

Popis:

Valentino Very Ete – parfémovaná voda

Nové, nepoužité, preferujeme jinou značku

100% originál, ručím vrácením peněz!

Složení a popis:

Složení Hlava - liči, fialky, bambusové lístky, bulharská růže

Srdce - jasmín, turecká růže, pivoňky, geránie

Základ - ambra, pačuli, santál, cedr

Nová dámská vůně V ETE pocházející od vytříbeného znalce ženské krásy a módního návrháře Valentina je poklonou ženě, která si je vědoma svého půvabu novodobé bohyně a přitom se nebojí odhalit v sobě sladkou zralost prvního letního ovoce. Ženská fantazie se stává skutečností pomocí lahodného spojení čerstvého liči, fialek a bambusových lístků, s nimiž kontrastuje přirozená elegance rozvíjejících se bulharských růží.

Valentino Garavani se narodil v italském městě Voghera v roce 1932. Vystudoval školu umění a designu a v roce 1949 se odstěhoval do Paříže, kde pokračoval na světoznámé univerzitě Chambre Syndicale. Jeho první zkušeností bylo několik skic pro Jacqueline de Ribes, kde projevil svůj talent rozvinout myšlenku pomocí tuhy. V roce 1959 se vrátil do Říma a otevřel si malý ateliér. Po několika ročních zkušenostech dokázal geniálně zkombinovat italský a francouzský krejčovský styl, který nechal zahalit do barokních křivek. Valentino Garavani, který je jako všechny velké hvězdy znám pod svým křestním jménem, je největším italským krejčím a jedním z nejváženějších návrhářů předvádějících v Paříži. Valentino je synonymem senzačních večerních šatů čistě střižených ve štíhlých ženských liniích s výraznými ozdobami, jako jsou volány a romantické výšivky, a uvážlivým použitím svého oblíbeného odstínu jasně červené. Stejným duchem se vyznačují také jeho vůně, které jsou podtržené ryzí elegancí a smyslností.

Testr vialka, Eau de Parfum

Made in UK

0.06 US fl.oz.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11290549

Počet zhlédnutí:

39 459x

Zhlédnutí detailu:

1 066x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 371 inzerátů