VERSACE Man Eau Fraiche - toaletní voda s rozprašovačem

Cena:

199 Kč

Popis:

VERSACE Man Eau Fraiche - toaletní voda s rozprašovačem

Nové, nepoužité, preferujeme jinou značku

100% originál, ručím vrácením peněz!

Složení a popis

Hlava - bílý citron, růžové dřevo, karambola

Srdce - cedrové jehličí, estragon, šalvěj

Základ - fíkovník, ambra, pižmo

„Muž Versace – to je synonymum pro svůdnou eleganci. Versace Eau Fraiche Man představuje poctu modernímu muži, kterému nechybí charisma a sebedůvěra.“ Donatella Versace

Pánská vůně Versace míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, jehož hlavní devizou je jeho svobodná duše a který si umí vychutnávat každou chvilku svého života, zapadá Versace Eau Fraiche Man přesně do jeho vnímání světa i sebe samotného v něm. Výsledkem tohoto konceptu, kde se klasické pánské ingredience setkávají s neobvyklými tóny, je nový význam pojmu harmonie.

Versace uvedl první dámskou kolekci v 80tých letech a vzápětí následoval i pánský debut. Inspiraci sbíral úplně všude, dokázal se geniálně přizpůsobit době, byl fascinován mladými lidmi, pro něž navrhoval extravagantní a smyslné modely. Z jeho dílny vyšly i skvělé parfémy, které jsou stejně jedinečné jako jeho modely. Parfémy Versace jsou stvořeny pro ženy a muže s módním cítěním. Věnujte pozornost zejména brilantním novinkám, které jsou stále velmi žádané. Chtějte jen to nejlepší, chtějte parfémy Versace!

Testr vialka, Eau de Toilette

Made in Italy

0.03 US fl.oz.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11290524

Počet zhlédnutí:

51 292x

Zhlédnutí detailu:

1 230x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 045 463 inzerátů