Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

ANATOMIXX TULÍTKO mořský koník 6v 1 , z pamětové pěny

Cena:

1 531 Kč

Popis:

ANATOMIXX® TULÍTKO

Mořský koník 6v1 z paměťové pěny (memory foam). Vnitřní pěnová část je vyrobena ze 100%. ANATOMIXX® paměťové pěny. Rozměry: celková délka včetně zahlé části: 190 cm, výška bez zahlé části: 135 cm, šířka bříška: 35 cm.

Pro koho je ANATOMIXX® Mořský koník určený:

• osoby s chronickými bolestmi krční páteře a zad

• osoby s křečovými žilami – nohám ulevíte a jemně je ponoříte do paměťové pěny

• osoby s kloubními problémy (kyčelní náhrady atd.) – koleny a stehny obejmete koníka

a nohy pak máte v ideální pozici pro spaní a relaxaci

• těhotné maminky – ulevíte zádům i nohám

• kojící maminky – využití jako komfortní kojící polštář

• spáči, kteří rádi usínají na boku - pohodlné tulítko, když usínáte sami

ANATOMIXX® memory foam

Každý výrobek z řady ANATOMIXX® memory foam má snímatelný prací velurový potah na zip z příjemného, hebkého, hladivého, tulivého, bavlněného veluru. Vnitřní pěnová část je vyrobena ze 100% ANATOMIXX® paměťové pěny (špičková kvalita – při výrobě nebylo použito žádných laciných

a nekvalitních náhrad). Ostatní výrobci používají jako výplň běžné duté vlákno, ale to se slehává a po měsíci přestává plnit svoji funkci. Jak je pro značku FC zvykem, vybíráme vždy jen ten nejlepší materiál!

ANATOMIXX® memory foam

Memory foam (paměťová pěna) byla vyvinuta v NASA na základě požadavků kosmického výzkumu. ANATOMIXX® memory foam dokáže kopírovat tělo na základě hmotnosti člověka (pěna se přizpůsobí tělu) a zároveň tato pěna reaguje také na tělesnou teplotu člověka.

ANATOMIXX® memory foam v momentu zahřátí tělem změkne a díky efektu tzv. „pomalého vracení do původního stavu“ omezují protitlak na exponovaných místech a zabraňují nepříjemným tlakům a proleženinám.

ANATOMIXX® memory foam je revoluční hmota, která se s úspěchem používá na ty nejlepší matrace nebo anatomické polštáře. Dochází ke zlepšenému prokrvení, spánek nebo sezení jsou tudíž bez neustálých změn polohy klidnější a pohodlnější.

Nový cena ,dobírka,doprava zdarma,faktura ,dvouletá záruka

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

7136924

Počet zhlédnutí:

63 665x

Zhlédnutí detailu:

5 874x

Galerie TOP inzerátů - Masážní stroje a pomůcky

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 045 463 inzerátů