Masáž zdarma

27.09.2018 | Nabídka / Prodám | Masáže

Cena:

neuvedeno

Popis:

Zdravím, hledám pomocníka - figuranta na relaxační masáže s prvky tantry. Potřebuji si určité věci vyzkoušet, natrénovat dříve než je budu uplatňovat na klientech v praxi.

Masáže zahrnují také práci s tělesnou a sexuální energií, jsou celotělní, tedy vč. doteků na intimních partiích (vyvrcholení není cílem, projevům těla se ale nechává volný průběh), v žádném případě se nejedná o erotickou masáž.

Masáže mají vést k relaxaci, většímu uvědomění si vlastního těla, jsou vhodné pro osoby ve stresu, s problémy v mezilidských vztazích, s intimitou (ne nutně v sexuálním slova smyslu), se sebepřijetím, sexualitou (vše postupně dle míry důvěry mezi masérkou a masírovaným). Služba je bezplatná pro oba zúčastněné.

Požadavky: muž, cca 23-37 let, bez váhových extrémů v obou směrech (při masážích se také polohuje), přirozená inteligence, hygienické návyky, možnost sejít se cca 2-3x měsíčně dle domluvy (místo setkání Hradec Králové).

Zájemce prosím o kontakt na email + foto + uvedení výšky a váhy (nemohu se učit na příliš hubených či naopak obézních figurantech).

Inzerent:Barbora Malá
Telefon:605 123 321
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14515042

Počet zhlédnutí:

9 316x

Zhlédnutí detailu:

254x

TOP inzeráty - Masáže

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 677 inzerátů