Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Pero na bělení zubů

Cena:

290 Kč

Popis:

Mějte zoubky jako celebrita!!

objednávete na markytka.svobodova@seznam.cz nebo 608 120 925

Pero na bělení zubů

Bělejší zuby až o 11 odstínů. Bezpečně a účinně odstraníte všechny skvrny na vašich zuby způsobené kávou, čajem a červeným vínem, cigaretami, aj.

certifikát CE, FDA, HACCP

dovezeno z USA

Super pohodlné bělící pero umožňuje bělení kdykoliv a kdekoliv! Můtěte ho použít kdykoliv budete chtít, i když spíte, pracujete, řídíte auto nebo při jakékoliv jiné činnosti, který obvykle během bělení zubů není vhodný. Takže můžete mít bělící pero vždy u sebe, vložte jej do kapsy nebo kabelky.

Pero na bělení zubů je jedním z nejsilnějších výrobků na trhu. Proniká hluboko to zubu a odstranuje vnitřní pigmenty.Pero na bělení zubů je perfektní způsob, jak udržet váš úsměv bělejší - nebo alternativně použít samostatně, dvakrát denně po dobu až 20 dní, nebo do požadovaného odstínu, pro většinu uživatelů to vyžaduje pouze 1 týden.

Pero také umožňuje i bělení zubů, například, jestliže je jeden zub tmavší než zbytek, pero může být použito k bělení zubu do stejného odstínu jako jeho okolní zuby.

Dobírka v ceně.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

7857628

Počet zhlédnutí:

7 825x

Zhlédnutí detailu:

415x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 859 inzerátů