Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

XL to S redukce chuti k jídlu 60tbl. ve slevě

Cena:

237 Kč

Popis:

XL to S Medical redukování chuti k jídlu obsahuje Redusure (účinná látka), specializovaný komplex vlákniny s velkou schopností bobtnání. Redusure (účinná látka) obsahuje velké množství vlákniny rozpustné ve vodě, která může nabobtnat až 50x oproti své původní velikosti. Klinické studie prokázaly, že Redusure (účinná látka) reguluje chuť k jídlu a náhlé záchvaty hladu vytvářením příjemného pocitu nasycenosti. Redusure (účinná látka) uplatňuje své účinky prostřednictvím mechanismů, které jsou definovány nasyceností (plností), hladem a chutí k jídlu.

XL to S Medical redukování chuti k jídlu je účinným nástrojem regulace chuti k jídlu pro kontrolu hmotnosti ve spojení se zdravou stravou a vhodnou fyzickou aktivitou.

XL to S Medical redukování chuti k jídlu - nejsou známé žádné vedlejší účinky. XL to S Medical redukování chuti k jídlu neobsahuje žádnou složku živočišného původu ani žádná přidaná umělá barviva, příchutě, sůl nebo konzervační látky.

Dosáhněte své žádoucí hmotnosti s XL to S Medical redukování chuti k jídlu. I když je užívání XL to S Medical redukování chuti k jídlu důležitým krokem ke kontrole vaší hmotnosti, nejlépe jej využijete jako součást celkového plánu kontroly hmotnosti. Účinná kontrola hmotnosti vyžaduje dlouhodobé úsilí a zdravý životní styl.

Charakteristika: Podporuje nasycenost: XL to S Medical redukování chuti k jídlu nabobtná v žaludku a utvoří hustý nestravitelný gel, který zpomaluje trávení, což podporuje příjemný pocit nasycenosti.

Kontroluje chuť k jídlu a záchvaty hladu: XL to S Medical redukování chuti k jídlu vede k vyrovnané i prodloužené reakci hladiny glukózy v krvi po jídle a brání náhlému nárůstu hladiny inzulínu v plazmě, což vede ke zmenšení záchvatů hladu a k pocitu nasycenosti.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

5771794

Počet zhlédnutí:

18 456x

Zhlédnutí detailu:

739x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 526 inzerátů