Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Brusimax - zdravé močové cesty

Cena:

neuvedeno

Popis:

Výprodej pokračuje na www.ZdravyDomov.cz - Brusimax - zdravé močové cesty 100 tbl

Kategorie: Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny

Výrobce: Naturell AB, Švédsko

Dostupnost: Skladem - doručení do 2 dnů

Potíže spojené se zánětem močových cest postihují téměř každou třetí ženu. Příznaky tohoto onemocnění (časté močení, bolest, pálení) jsou velmi nepříjemné a znesnadňují aktivní život. Stačí oslabení, nachlazení nebo koupání v přírodě a tento nepříjemný problém se stále vrací. Nejčastější příčinou infekce jsou bakterie Escherichia coli, které sídlí v močových cestách. Tyto mikroorganismy nemilosrdně využívají oslabení organismu, který není schopen zastavit postupující infekci. Protože se chceme zbavit nepříjemného problému, hledáme porozumění a pomoc. Úlevu přinese opět sama příroda. Díky plodům brusinky, které obsahuje přípravek BRUSIMAX, nám zaručuje ochranu před mikroorganismy a pomůže organismu v boji proti infekci.

Plody brusinky:

Zamezují bakteriím E.coli dostat se do buněk sliznice močových cest.

Okyselují moč. Vykazují široké spektrum antibakteriálních a antimykotických účinků. Díky antioxidačním vlastnostem flavonoidů mají pozitivní vliv na funkci oběhového systému a srdce.

Doporučení: Přípravek Brusimax se doporučuje používat:

Při snížené odolnosti močových cest.

Jako prevenci při chronických zánětech močových cest.

Jako prevenci chorob oběhového systému.

Dávkování: Preventivně 1-3 tablety denně, během infekce dle doporučení lékaře. Děti a těhotné i kojící ženy mohou přípravek užívat pouze po konzultaci s lékařem a na základě jeho doporučení.

Přiř. hesla: Antioxidanty, Doplňky stravy, Infekce, Krevní oběh, Močové cesty, Nachlazení, Srdce, Záněty, Zdraví, Výprodej, Akce dnes 50 až -90%, Akce dnes

Cena je pod nákupní velkoobchodní cenou a platí pouze pro akci výprodej. K dispozici omezené množství i v akčních balíčcích

Klikněte na odkaz a rovnou objednejte

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

4872507

Počet zhlédnutí:

22 975x

Zhlédnutí detailu:

1 418x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 504 inzerátů