Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Bellasin - hubnutí pro ženy a Pěna na holení zdarma

Cena:

488 Kč

Popis:

Na www.HubnidoPlavek.cz - Bellasin new hubnutí pro ženy ve středním věku 60tbl. nebo 100tbl

Výrobce: Renuto (dříve Delpharmea), USA

Klikněte na odkaz a rovnou objednejte.V obchodě naleznete slevový kód

Bellasin effect - První přírodní přípravek speciálně vytvořený k regulaci tělesné hmotnosti před nástupem a v průběhu menopauzy.

Bellasin účinně pomáhá snižovat tělesnou hmotnost a odbourává nechtěný tuk.

Výzkumy potvrzují, že většině žen před nástupem menopauzy a v jejím průběhu nestačí k udržení štíhlé postavy pouze zdravá strava a cvičení. Potřeby organismu v tomto období jsou jiné!

Bellasin je přírodní přípravek na hubnutí aktivně napomáhající redukci tělesné hmotnosti před nástupem menopauzy a v jejím průběhu. Kombinace přírodních látek Bellasinu má vysoce pozitivní účinek na snižování nežádoucího nárůstu hmotnosti, omezuje zvyšování a redistribuci tělesného tuku.

Bellasin navíc omezuje běžné vegetativní projevy menopauzy - návaly, výkyvy nálad, nervozitu, únavu, poruchy koncentrace a spánku, ztrátu vitality a zvýšenou chuť k jídlu. Bellasin příznivě ovlivňuje tělesný metabolismus a stimuluje oběhový systém. Obnovuje ztracenou energii a navrací psychickou pohodu.

Už nemusíte mít pocit, že jste tlustá, vystresovaná, vyčerpaná a že Vám nezbývá nic jiného než menopauze podlehnout.

Díky nové tabletě na hubnutí Bellasin můžete účinně udržovat svoji linii v náročném období nástupu menopauzy a v jejím průběhu.

Napomáhá redukci tělesné hmotnosti a odbourává nechtěný tuk

-Omezuje zvyšování a redistribuci tělesného tuku

-Zvyšuje energetický metabolismus a stimuluje oběhový systém

-Eliminuje a oddaluje běžné vegetativní projevy menopauzy jako jsou návaly, výkyvy nálad, nervozita, únava, poruchy spánku a koncentrace, zvýšená chuť k jídlu

- Obnovuje ztracenou vitalitu a energii

- Navrací psychickou pohodu

Způsob užití: Bellasin je důležité užívat pravidelně a dlouhodobě. Zapíjejte dostatečným množstvím vody. Druhou denní dávku neužívejte těsně před spaním. Bellasin má významné stimulační účinky, které se mohou projevovat pocitem zvýšené výkonnosti doprovázené pocitem tepla. U citlivých osob může dojít např. k bušení srdce.

Úbytek tělesné hmotnosti lze zaznamenat již během prvních několika týdnů užívání Bellasinu. Je vhodné kombinovat jeho užívání s lehkou formou diety a doplnit o nenáročnou fyzickou aktivitu. Délka užívání se řídí dosaženým úbytkem tělesné hmotnosti. Doporučuje se užívat Bellasin dlouhodobě,a to z důvodu postupného probíhání změn v těle ženy již v období před menopauzou. Již v tomto období dochází k počátečnímu zvyšování tělesné hmotnosti a nárůstu tukové tkáně. S postupem menopauzy se tyto procesy dále zrychlují.

Dávkování: Doporučuje se dávkování podle následujícího dávkovacího schematu:

1. týden - 1. dávka - 1 tableta, 2. dávka - 1 tableta;

2.týden - 1. dávka - 2 tablety, 2. dávka - 2 tablety;

3. týden - 1. dávka - 2 tablety, 2. dávka - 2 tablety ;

4. týden - 1. dávka - 2 tablety, 2. dávka - 2 tablety

První dávku užívejte ráno společně se snídaní, druhou dávku přibližně po 6 hodinách, společně s obědem. Druhou dávku doporučujeme užít min. 6 hodin před spaním. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody.

Dodržujte doporučené dávkování. Vynechávání dávek, nižší dávkování nebo jeho nepravidelnost významně omezují účinnost přípravku. Dávka 4 tbl za den by se neměla překračovat.

Více info - klikněte a objednejte

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

4872479

Počet zhlédnutí:

25 414x

Zhlédnutí detailu:

1 686x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 504 inzerátů