12.11.2020 18:46   |  Nabídka / Prodám   |  Doplňky stravy
Cena: Neuvedeno
Popis:

FOTO SPÍŠE PRO ILUSTRACI NENÍ AKTUÁLNÍ.

WICKR ME: steroidbro
E-MAIL: [email protected]

Citujeme samy sebe a naše zkušené zákazníky:

“Prvně bychom chtěli říci, vyvarujte se prosím stránkám (se steroidy), které mají špatný překlad nebo působí zvláštně. Snaží se pouze vydělat a často na nevědomosti lidí. Nesnaží se pomoci lidem s touto problematikou a nezajímá je Vaše zdraví! My jsme “TOP ROID BRO” komunita a máme roky zkušeností. Vyvarujte se značkám jako je Genesis, Tiger, Hubei a podobný trash. Děkujeme”

Svaly snadněji a rychle? U nás jsou Steroidy top bro. Garantujeme spokojenost. Žádné padělky. JDE NÁM O NAŠE JMÉNO! Dbáme na kvalitu, cenu a poradenství.

Nevíš jak užívat steroidy? Poradíme! Nepotřebujeme prodat kvantitu. Chceme, aby jsi měl výsledky a hlavně, co nejzdravěji.

Informace, které nejsou dostupné nikde na českém internetu.

Bezpečný nákup skrz kryptoměny. (Nákupem skrz kryptoměnu Vás provedeme.) Nakonec si ji oblíbíte. Je to budoucnost, kterou ovládá málo lidí.

Nabízíme další produkty kmgra, viagra, peptidy, růstový hormon,sarms a samozřejmě PCT. Jen vybrané značky.

Doprodej Magnusu. Skončila výroba a už nebude. Více info na androidech nebo iphone telefonech v šifrované aplikaci WICKR ME a nebo E-mailu.

SEO KONTENT

steroidy na objem, kombinace steroidů, testosteron, legální steroidy, anabolické steroidy shop, dianabol, stanozolol, stanozol, methan, methandieone, oxandrolone, alphabol, steroidy injekce, anabolika, as, aas, sypačka, kde sehnat sypání

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


John Malco
Odkaz: www.toproidbro.com

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15729871
Počet zhlédnutí:
7 196x
Zhlédnutí detailu:
171x