03.12.2019 16:34   |  Nabídka / Prodám   |  Doplňky stravy
Cena: 8 500 Kč
Popis:

Máte jednostrannou práci, např. celý den u PC? Poznamenala vás každodenní práce s myší tak, že vám dokonce hrozí operace? Potřebujete pracovat, ale bolest ruky je čím dál větší a bojíte se, že skončíte na operačním stole? Už vám doktor řekl, že po operaci budete mít ruku minimálně půl roku doslova vyřazenou z provozu?

Nemůžete si operaci a následnou půlroční rehabilitaci dovolit, protože prostě potřebujete pracovat? Už jste zkusili všemožné mastičky a přípravky, ale nic vám nepomohlo?

Ať vás trápí cokoli z důvodu jakékoli jednostranné práce – karpální tunely, tzv. tenisový loket, a na zánět šlach vám nezabírají naprosto žádné chemické léky, pomohu vám!

Nabízím čistě bylinný přípravek bez chemie, na jehož přesném složení jsem pracoval celkem 4 roky! Výsledkem je unikátní přípravek, díky kterému pocítíte úlevu již po týdnu užívání, a to i v případě, že vás bolí ruka už např. 2 roky a doktor vám řekl, že jediná cesta je operace!

Přípravek namíchaný pečlivě v této formě není levný, ale pomůže vám na 100%! Ještě jsem neměl pacienta, kterému by tento bylinný přípravek nepomohl! Doslova vám opraví poškozenou tkáň!

Díky tomuto přípravku se zcela vyhnete operaci!

V případě zájmu volejte na tel. č. 739 569 435.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


J. Tichý
Telefon: 739 569 435

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15253614
Počet zhlédnutí:
197 950x
Zhlédnutí detailu:
429x