Aloe Vera 99.50% aloe 500ml na 1 měsíc

Cena:

190 Kč

Popis:

Aloe Vera obsahuje malé kousky gelovité dužiny pravé Aloe - Aloe Barbadensis Miller. Aloe Vera je již od pradávna používána pro své organismu velmi prospěšné vlastnosti.

Je vhodná při nepříjemných pocitech nadýmání, zácpě, průjmu, pálení žáhy, přispívá k zlepšení stavu pokožky a regeneraci organizmu.

Obsahuje mnoho aktivních látek - antioxidanty (bioflavonoidy, karotenoidy), vitamíny (vitamín C, B1, B2, B3, B6, cholin), minerální látky a stopové prvky (vápník, draslík, zinek, sodík, fosfor, hořčík, chloridy, měď), aminokyseliny, enzymy.

Jednou z nejdůležitějších složek Aloe jsou mukopolysacharidy příznivě ovlivňující imunitní systém. Velmi kvalitní Aloe Vera obsahuje 1200 mg mukopolysacharidů na litr.

Aloe Vera 1 balení vystačí na 1 měsíc

- obsahuje min. 99,50 % gelu Aloe Vera

- je vyráběna v Mexiku lisováním dužiny listů Aloe Vera

- je certifikována Mezinárodní vědeckou radou pro Aloe Vera, IASC (THE INTERNATIONAL ALOE SCIENCE COUNCIL), která stanovuje standardy pro kvalitu těchto produktů

- není návyková ani při dlouhodobějším užívání

- neobsahuje Aloin

Doporučené dávkování: 1 x 15 ml denně smíchat s vodou nebo jiným vhodným nápojem. původní cena:280 nyní cena:190

spousta druhů cukrovinek bonbonku a zdravé výživy , doplňků stravy moznost odeslani na dobírku možnost zajímavé spolupráce více info na tel...

Oblast inzerce:

Trutnov

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13630339

Počet zhlédnutí:

173 719x

Zhlédnutí detailu:

1 260x

TOP inzeráty - Doplňky stravy

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 679 inzerátů