Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Ozdravné balíčky Halo-ComplexTM

Cena:

2 756 Kč

Popis:

V preparátech Dr. Nona jsou zkombinovány poslední vymoženosti současné vědy a nejlepší tradice klinické medicíny. Jedná se o doplňky stravy.

Archeabakterie z Mrtvého moře má silné antioxidační účinky, vyčistí váše tělo od tukových nánosů a toxinů a dalších nečistot, které nemají co v organismu pohledávat, posílí váš imunitní systém, zregeneruje organismus a dodá vám vitalitu, energii a zlepší tak celkově kvalitu vašeho života po tělesné i psychické stránce.

Využití biomasy Mrtvého moře ve formě bílkovinného extraktu z Archeabakterie je jedna z hlavních výhod produktů Dr. Nona a nevyčerpatelným zdrojem biologicky aktivních prvků, energie a bioenergetické informace. Organismus člověka, a to i v klidové fázi, stále spotřebovává energii a organické i anorganické prvky.

Bio-Organo-Minerální Komplex (dále jen BOMK)funguje jako antioxidant, chránící buněčný obal před škodlivým vlivem volných radikálů, kromě toho také čistí organizmus od toxinů, těžkých kovů a nežádoucích chemických látek.

BOMK zesiluje proces výměny informací mezi zdravými buňkami a zabraňuje jejich mutaci.

Popis jednotlivých Ozdravných balíčků Halo-ComplexTM najdete v eshopu Nayrouse Cosmetic.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12492236

Počet zhlédnutí:

28 313x

Zhlédnutí detailu:

652x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 859 inzerátů