Home Zdraví, kosmetika Poradenství k hubnutí Výživová poradkyně

Výživová poradkyně

Jihomoravský kraj
22. 10. 2018 - 14:27

Do naší české firmy, která se zabývá výživovým poradenstvím a redukčním programem, v současné době hledáme nutričního terapeuta/výživového poradce na pobočku v Břeclavi,na částečný úvazek.

Na základě životopisu budou vybráni kandidáti na osobní pohovor. V případě zájmu prosím zasílejte profesní životopis na email: vlastakleckova@seznam.cz

Co Vás čeká:

• školení a certifikace v rámci konceptu It’s my life! a.s.

• individuální poradenství v rámci redukčního programu i po jeho ukončení

• péče o nové i stávající klienty

• práce s PC, interním software, InBody přístrojem

* Školení DietSystem

Požadujeme:

• zájem o výživu a zdravý životní styl

• pracovitost, samostatnost, spolehlivost a důslednost

• organizační a komunikační schopnosti

• zájem o práci s lidmi

• flexibilitu a ochotu učit se novým věcem

• zdravotní průkaz

• čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

* Sestavování jídelníčku na míru

• vytváření redukčních plánů dle programu It’s my life!

• měření klientů na přístroji InBody a následné vyhodnocení výsledků

• komunikace a podpora klientů během redukčního programu i po jeho ukončení

• udržování čistoty a řádné vedení provozu

• dodržování hygienických standardů HACCP a bezpečnostních norem

Nabízíme:

• důkladné zaškolení v rámci konceptu firmy It’s my life!

• příjemné moderní prostředí

• různorodá pracovní doba

• dlouhodobou a perspektivní spolupráci

• kontinuální odborné vzdělávání v oboru

* Odpovídající platové ohodnocení

Prodávající
Vlasta Klečková