Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

TANTRICKÉ,REKONDIČNÍ,RELAXAČNÍ Masáže

Cena:

neuvedeno

Popis:

Prof. MASÉRKA nabizi kvalitní masérské služby na profesionální úrovni.Dopřejte si relax.Při výběru tantricko relaxační masáže prožijete láskyplné doteky po celém těle, nechte se hýčkat, nechte si rozvibrovat životní energii .Tantra doteky Vás propojí s tělem a odpojí mysl a vše se stává intenzivnějsím prožitkem.Tantra je vhodná pro muže i ženy ,kterým chybí něha ,jemné doteky či pohlazení.V nabídce tantricko relaxační, sportovně rekondiční,regenerační,zdravotní,relaxační klasické,masáž s lávovými kameny.Relaxační masáž probíhá za pomocí lávových kamenů i bez nich. Masáž lávovými kameny pomáhá uvolňovat zatuhlé svalstvo, pomáhá rozproudit energii po celém těle.Tyto masáže jsou velmi žádané.Masáž je vhodná především pro klienty, kteří jsou denně vystavováni psychickému a fyzickému tlaku, při přepracovanosti a nesoustředěnosti, při častých bolestech celého organismu, při pocitech ztuhlosti svalů a kloubních spojení, při vnitřní nerovnováze.Relaxační a tantricko relaxační masáž je uvolňovaci masáž celého těla ,kdy docházi k odpoutáni se od reality, přijemným pocitům z dotyků.

Přijdte se zbavit stresu,napětí a načerpat novou energiii do krásného,moderního, diskrétního salonu k milé prof.masérce.NABÍZÍM DÁRKOVÉ POUKAZY.ZARUČENÁ MAX.SPOKOJENOST.BUDU SE NA VÁS TĚŠIT.Ceny přijatelné . Prac.doba od 9h.do 18h.Vikendy na domluvu.

Inzerent:masáže Trutnov
Telefon:722 793 421
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Trutnov

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11335061

Počet zhlédnutí:

508 348x

Zhlédnutí detailu:

8 449x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 745 inzerátů